Naše babička ji koupila u Asiatů 🙂
22. zář 2018
To jsou ovocne panenky Frutiiz nebo tak nejak.... dcery si je vybraly cca pred 2 lety v Tescu asi kolem 100,- Moc hezke, nikde jinde jsem je nevidela, ani nevim zda je jeste v Tescu maji....
22. zář 2018

nevím ale připíchnu se 🙂 s dovolením