Prosí, jaké by jste doporučili nosítko pro dítě. Moc děkuji 😉
Bud satek nebo manducu. Nejlepsi co jsem kdy mela. 🙂
Těžké, každému vyhovuje něco jiného. Za mě emeibaby, případně na již větší ditě becco. 🙂
dyštak jdi s konkrétním dotazem k nám do nosící skupiny nebo na fcb jsou taky 😉
@maruskakaras není to právě přímo pro mě, ale pro sestru. Přemýšlí nad Kibi.
Za nás Tula ❤
Zalezi, jak dlouho ma vydrzet. Kibi je rostouci, manduca je tak do 1,5 roku max. Doporučuju skupinku na fb Nosime deti. Tam poradí 😉
Nám vyhovuje Kagano, ale je lepší vyzkoušet víc typů a zjistit, které padne.
@sajen Jasně...no kdybych si já teď jupovala nosítko a chtěla od narození do batolení/chození, tak si koupím Emeibaby. 🙂 Ať si sestra někde ošahá, vyzkouší, zhodnotí, od kdy do kdy nostíko chce (věková/váhová kategorie)...Já třeba Manducu nedoporučím, je od 4 měsíců a děti z ní často rychle vyrostou, navíc mně byla i nepohodlná...ale zase je to hodně individuální 😀 Já osobně jsem zakotvila u pevného šátku a Beco nosítka od 9 kg.
ja jsem spokojena s KiBi