icon

4 dny do kontroly,nekonečné 🙂

avatar

já jen 6 k MUDr. ..... taky nekonečné 🙂)

8. říj 2010
avatar

a zítra už neděle,to už sletí

9. říj 2010
avatar

@teritera čím víc se to blíží tím víc se to táhne,já se jen modlím ať je srdíčko měla bych být podle ovu 5+5 nebo 5+6 tedy zhruba konec 6 týdne a to ž by mělo být slyšet no tak doufám,jistěhší by to bylo jít až v 7 týdnu ale i tak doufám že bude vše v pořádku...a jak vy válčíte??

9. říj 2010
avatar

my zatím nevalčíme,protože jsem pár dnů po menzes.Jinak se přítel prokecnul,že mě chce požádat o ruku,tak teď mi jede v hlavě,zda se nemáme první vzít a až potom zkoušet miminko.Jaký je tvůj názor ? Jinak mám pro tebe velice dobrou zprávu...je PONDĚLÍ !!!!!! Za pár hodin půjdeš okouknout miminko v bříšku,všechno bude určitě v pořádku 😉

10. říj 2010
avatar

ahoj,děkuji za chvilku vyrážím,vlastně už bych měla jít..
Můj názor na svatbu?To tě nepotěším já ani přítel na to nejsme,vyhovuje nám to jak to je na hromádce nejsme svázaní,chápu že to ale někdo vidí jinak,my by sjme se vzali třeba jen kdyby to mělo výhody pro naše děti ale věřím že jen díky tomu že nejsme vzití námto klape,moc jsem neporadila co??Ale ne,myslím že je to úplně fuk když bude mimís a pak svatba aspoň už tam bude sváma,myslím že dnes už se na pořadí nehledí

11. říj 2010
avatar

Tak jak jsi dopadla ???
Jinak co se týče svatby,děkuji,jen jsi mě utvrdila v mém názoru 🙂

12. říj 2010
avatar

ahoj, na kontrole vše o.k.jen srdíčko zatím nepatrné ☹ odpovídalo to 6+0tt a prý je na srdíčko čas a nemám panikařit jdu ale až 1.11 na další UTZ a do té doby mně jebne 3 týdny čekání ale myslím že je vše o.k u syna to bylo stejné srdíčko až 8tt

12. říj 2010