jejdanánku teprve úterý raz ještě 6 dní.....brrr 🙂
saminomimino
autorjá vím,nestěžuji si už raději,co máte říkat vy,pořád na Vás semčkou myslím,u nás v červnovkách je holčina co měla na konci prázdnin dělanou laparku a teď je těhu,tak jsem vzpoměla na tebe,ale vím že už jste to naplánovali jinak a počkáte a užijete ještě co se dá.....Vám už bych to těhu fakt přála 🙂
5. říj 2010
uz to bude, vydrz 🙂)
6. říj 2010
za pár hodin je tady už čtvrteek !!! Přežít to do pátku,víkend sletí rychle 😉
6. říj 2010
utíká to, neboj ;o)