icon

jejdanánku teprve úterý raz ještě 6 dní.....brrr 🙂

avatar

utíká to, neboj ;o)

5. říj 2010
avatar

já vím,nestěžuji si už raději,co máte říkat vy,pořád na Vás semčkou myslím,u nás v červnovkách je holčina co měla na konci prázdnin dělanou laparku a teď je těhu,tak jsem vzpoměla na tebe,ale vím že už jste to naplánovali jinak a počkáte a užijete ještě co se dá.....Vám už bych to těhu fakt přála 🙂

5. říj 2010
avatar

uz to bude, vydrz 🙂)

6. říj 2010
avatar

za pár hodin je tady už čtvrteek !!! Přežít to do pátku,víkend sletí rychle 😉

6. říj 2010