ještě 9 dnů a jdu na utz
saminomimino
autorje tam ale vůbec nevím jak se to přeškrtává,takto jsem ho tu našla a náhodou se schoduje s mým....
2. říj 2010
ještě 9 dnů a jdu na utz
je tam ale vůbec nevím jak se to přeškrtává,takto jsem ho tu našla a náhodou se schoduje s mým....
Udělej si škrtací kalendář 😀