screening v pořádku čekáme na 90% holčičku krásnou a zdravou
saminomimino
autor@katie_25 děkuji,tak to už máme potvrzeno,né tedy na 100% ale je to už jistota,tak pak dej echo co ty nebo už víte?
14. led 2011
@saminomimino ale 90% je hodně, takže je to skoro jisté.. já zatím nevím, snad v pondělí :o), jsem zvědavá .. :o)
14. led 2011
jeee,to je krásné ! Budete mít páreček.To jsi to dobře tušila 🙂 moc gratuluji !!!
18. led 2011
mocinky gratuluji :o)