včera jsem konečně našla vytoužené //, zatím to potvrdili je dva testy s kráááásnejma dálnicema,na prohlídku jdu a 11.10 to je doba ☹(
moc gratuluju🙂sama bych si tak krásné // dálnice přála🙂
29. zář 2010
saminomimino
autor@paja89 ˇjsi mlaďoučká,určitě to brzy výjde!!!jak dlouho se snažíte?
30. zář 2010
@saminomimino snažíme se teprve teďkom 2měsíce...ale kolem mě jsou samé miminka☹
30. zář 2010
vlastně teď už 3.měsíc:-)
30. zář 2010
saminomimino
autorto člověk víc vnímá když chce taky dítě,znám to,a teď čekáš na MS nebo jak??Kolikátý den cyklu jsi??
3 měsíc je v poho,to se nám povedl syna a teď až na po 5,vydrž podaří se!!!
30. zář 2010
Moc a moc gratuluju 🙂