icon

včera jsem konečně našla vytoužené //, zatím to potvrdili je dva testy s kráááásnejma dálnicema,na prohlídku jdu a 11.10 to je doba ☹(

avatar

Moc a moc gratuluju 🙂

29. zář 2010
avatar

moc gratuluju🙂sama bych si tak krásné // dálnice přála🙂

29. zář 2010
avatar

@paja89 ˇjsi mlaďoučká,určitě to brzy výjde!!!jak dlouho se snažíte?

30. zář 2010
avatar

@saminomimino snažíme se teprve teďkom 2měsíce...ale kolem mě jsou samé miminka☹

30. zář 2010
avatar

vlastně teď už 3.měsíc:-)

30. zář 2010
avatar

to člověk víc vnímá když chce taky dítě,znám to,a teď čekáš na MS nebo jak??Kolikátý den cyklu jsi??
3 měsíc je v poho,to se nám povedl syna a teď až na po 5,vydrž podaří se!!!

30. zář 2010