Ani jedno
Tohle radši nekupuj, nejsou ergo a pro mimi špatne.. Jestli máš fb koukni na Nosime děti nebo na regio nosici skupinky. Za tuhle cenu opravdu koupíš daleko lepší, ergo nositka 🙂
Řekla bych, že jsou hodně vyztužená.. to neni pro mimi ani dobré ani pohodlné 😕 Ale jsou krásný, to jo..
Ještě bych se podivala po něčem jinem, za tyhle peníze seženeš spoustu krásných ergo nositek 😉Kromě výše zmíněných mrkni třeba na Andala,Monilu,Lenka,Martys...Nám sedlo Elihandmade 👍❤❤Začínala jsem s Love and carry,ale mám velkou cácorku tak nám dlouho nevydrželo...
Můžete mi prosím poslat odkaz je toho fakt strašně hodně
@sany6444 na facebooku si najdi skupinu Nosíme děti. Tam jsou ucelený informace o nosítkách, šátcích, regio skupinkách... Najdi si nějakou co nejblíž tobě a zkus nějaký nosítka a pak se rozhodni 🙂
A kolik je malé? Já ze začátku nosila v Caboo, ale to je tak do cca 6-7kg, ale dá se sehnat levná bazarova. A jak píšou holky, nejlepší by bylo zjistit na fb nejbližší regionální skupinku. Tam si totiž můžeš nosítka vyzkoušet. Je hodně maminek, co si pořídí nosítko na blint a pak jim nesedí. Byla by škoda něco koupit a pak by tě z toho mohla bolet záda atd. Klidně ti sem dám odkaz na regio skupinu, jen mi napiš odkud si.
https://www.facebook.com/groups/1540353559557588/ to je regio Frýdek Místek 😉
@rozarka2213 ahojky já v té skupině jsem a byla sem na jednom srazu co holky měly. Mám pravé od nich nositko teď nevím značku nechce se mi tam teď chodit do pokojiku ale je to Češká značka co sijou ty nositka a jsou pravé ty správně pro děti do toho tvaru C jak říkáte. Jenže mě vadí ze se to zapíná vzadu na zádech a já to proste nezapnu. Tak sem chtěla jinaci nositko co se zapina ve předu
@sany6444 Já mám v Čechách šitý MoniLu, přezku má vzadu ale není problém zapnout vepředu a otočit dozadu (jako podprsenku) utáhnout bederák a pak jen usadit malou a zapnout přezku na lopatkách a utáhnout. 🙂
@sany6444 aha, tak to bohužel žádné takové ergo nosítko neznám, ale neříkám že neexistuje. Já měla ze začátku taky problém se zapínáním, ale teď už mi to nepřijde. Já mám český KiBi. Ještě je možnost šátku. A pokud máš instagram, tak mrkni na adri.trs má tam ve výběru uložené instastories, jak na nositka, tak šátky.
@sany6444 jde zapnout do krize a pak už na zádech nezapinas, jen na boku - ja tak měla Kokon 🙂 Zkus ještě jednou jim napsat, nebo si nechat poradit. Kamarádka, kvůli zdravotním problémům, si vzadu přesku nezapne ani u Veky a tak ji holky nastelovaly nositko tak, ze ho přehodi přes hlavu a zapne jen na boku. Sama jednu regio skupinku vedu, tak snad tomu trochu rozumím 🙂
@sany6444 tohle nositko je vhodné až od cca 4 měsíců. Sice píšou, že s novorozeneckou vložkou dřív, ale ta je sama o sobě nevhodná.



Stokke není ergonomický (má vyztužený záda). Jsou vhodnější nosítka (Tula, Kibi, atd)...