Jdu si pro radu... je tady období vzdoru a kdy mala (5 týdnu) chce být pořad na rukách a s někým v kontaktu. Je to krásné.❤️.. ale takhle skoro nic neudělám doma... 🤦🏼♀️🤷🏼♀️A když ji člověk položí tak samozřejmě řev neskutecnej 😱😢.. ale k věci... chci si koupit nositka a tak bych byla rada opravdu za radu jaké... na trhu jich je tolik ze opravdu netuším které koupit..🤔🤷🏼♀️ Já mám po mem synovi jedny od chicca ale mala já drobná a lítá mi v tom sem a tam... a přece jen už jsou 8 let staré a doba se posunula dal ⏰🔜
Satek nechci než bych to uvazala tak bych dostala asi nervy z toho🤯😩 chci něco proste kde se mala bude cítí co nejlépe a kde ji jen dam zacvaknu a nebo pritahnu a je to.. ať mužů jít s malou i chodit vencit psy 🐕🐩a nebo doma dělat normální činnosti 🧺🧻🛁🛒🧹či chodit vyzvednout syna do družiny a ne tahat sebou pořad kočárek. Děkuji moc 🙏🏼😅
Skus zjistit kde v tvým okolí půjčují nosítka. Těžko ti říct které si koupit. Nemuselo by ti sednout.
Většinou storcha na tak malé. Já chvíli používala šátek a od 4 měsíců mám kokona. Podívej se na fb do skupiny nosíme děti. Tam jsou alba a poradí.
I tady je fajn skupina Noseni deti 😉
Já jsem na fb skupince nosítka a šátky do 2000 a jsou tam holky co fakt umí poradit. Zkus kouknout.
Na takhle male miminko doporucim Storchenwiege. Je to takove nositko-satek. Rychla, jednoducha manipulace. Kupovala a prodavala jsem na fb v Nosici skupince.
Já doporučuji nosítko Aloe. Jednodušší to už ani být nemůže ☺️❤️ Mrknu na fb do spkupiny “násilné v Aloe”
Nerikala bych tomu obdobi vzdoru :D male miminko chce byt s mamou proste 🙂 jinak chicco atd urcite ne, to nejsou ergonomické nositka ale tvz visitka, poznas tak ze miminko visi za rozkrok... z tech nositel pro male prcky toho moc neni, vetsina je od 3mes ale da se napr caboo - vydrzi malo,max 6-7kg pak uz neni pohodlné, nebo storchenweigen to by melo vydrzet dele, a nebo tula free to grow, ta by mela vydrzet uplne nejdele a da se pouzivat od narozeni, ale zas je pomerne draha. Koukni na fc na skupinu nosíme deti, je tam i bazarove album a hlavne krasne vysvetlene jake nositka jsou ok a celkove o noseni