icon

Holky pomoooc😱Co dáváte na bolest, když lezou zuby??Ráda bych něco co neni sajrajt, ale zabírá🤷‍♀️🤔Nikymu je 6měs.

avatar

Aloclair, calgel je s alkoholem.

10. lis 2017
avatar

Cipky viburcol .. Homeopaticke 😉 a za me super

10. lis 2017
avatar

@bobo2015 ty mu nezabiraji:(

10. lis 2017
avatar

@sarikess ty kraso, tak to nevim ☹ ... Nam zabraly okamzite ... Jinak taky jsem davala calgel, neocide gel ..

10. lis 2017
avatar

Těm gelum moc nevěřim vždyť to musi všechno spolikat:(

10. lis 2017
avatar

@sarikess jo neco spolykaji, ale kdyz jim to tam vmasirujes taky to zabere

10. lis 2017
avatar

nám gel opravdu pomohl

10. lis 2017
avatar

Gel kamistat

10. lis 2017
avatar

Chamomilla vulg.9 ch homeopatika😉

10. lis 2017
avatar

Chamomilla ;)

10. lis 2017
avatar

Slysela jsem potfit dasne slivovici 🙂 gel je na prd u nas nurofen

10. lis 2017
avatar

@pazdelu Může být 15 CH?

10. lis 2017
avatar

@zouzelkova nurofen kapky?

10. lis 2017
avatar

@sarikess ja sem davala sirup nebo cipek a pohoda ;)

10. lis 2017
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@janule1986 ja davam 15 ;)

10. lis 2017
avatar
10. lis 2017
avatar

Fito naplasti z tianDe. Za me zazrak 🙂

10. lis 2017
avatar

@svetluluska to vubec neznam 🤔🤗👍

11. lis 2017