Holky pomoooc😱Co dáváte na bolest, když lezou zuby??Ráda bych něco co neni sajrajt, ale zabírá🤷♀️🤔Nikymu je 6měs.
Aloclair, calgel je s alkoholem.
10. lis 2017
Cipky viburcol .. Homeopaticke 😉 a za me super
10. lis 2017
sarikess
autorTěm gelum moc nevěřim vždyť to musi všechno spolikat:(
10. lis 2017
nám gel opravdu pomohl
10. lis 2017
Gel kamistat
10. lis 2017
Chamomilla vulg.9 ch homeopatika😉
10. lis 2017
Chamomilla ;)
10. lis 2017
Slysela jsem potfit dasne slivovici 🙂 gel je na prd u nas nurofen
10. lis 2017
@pazdelu Může být 15 CH?
10. lis 2017
sarikess
autor@zouzelkova nurofen kapky?
10. lis 2017
@sarikess ja sem davala sirup nebo cipek a pohoda ;)
10. lis 2017
@janule1986 ja davam 15 ;)
10. lis 2017
@janule1986 ano🙂
10. lis 2017
Fito naplasti z tianDe. Za me zazrak 🙂
10. lis 2017
sarikess
autor@svetluluska to vubec neznam 🤔🤗👍
11. lis 2017
calgel https://www.sleky.cz/calgel-ustni-gel-10g?gclid...