Přijde mi to jako moluska.
21. zář 2024
sarka49
autor@veroniquecz to neznám, jdu guglit..
21. zář 2024
Ano
22. zář 2024
sarka49
autorholky, takže když to namazu kolodem forte, tak můžu, ať je to bradavice nebo moluska? na bradavice to mám odzkousene, ale molusku nevím jestli můžu tímhle mazat pro odstranění..
22. zář 2024
Měla jsem několik let bradavici hluboko zašlapanou v patě, mazala jsem octem, po měsíci byla pryč. Molusky seškrábneš, je to taková bílá kulička, vydezinfikuješ a je klid, tohle ne.
22. zář 2024


Řekla bych, že je