@princeznafa nejspíš z Jysku, dcera kolem vánoc jela natřikrát pro tyhle polštáře 🙈😂
1. únor 2017
@paullet kolem polštářů jsem chodila několikrát, ale na tu deku tam nabehnu. Díky 😃
1. únor 2017
sarkas4996
autor@princeznafa ANo ano vše je z Jysku 🙂 omlouvám se, že sem hned nenapsala ale holčičky mě zaměstnávájí.
2. únor 2017
@sarkas4996 v pořádku, vubec se neomlouvej. To ja mam jeste cas sedět na netu 😃
2. únor 2017

Holčičky jsou nádherné ❤️ ale nedá mi to, ale ta deka 😍 odkud je, prosim?😊