
6 / 23
31.8.2010
to je krásná holčička, já už chci taky, ale budu si muset ještě dlouhoooo počkat
31. srp 2010
to je princeznička🙂 krásná!
22. zář 2010
je to krásná princezna po mamince 🙂
29. zář 2010
Ještě jednou cvakneš a dám ti do nosu😀
Panenka, jako z cukru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2010
to je krásná princezna 🙂 🙂