icon
6 / 23
31.8.2010
avatar

to je krásná princezna 🙂 🙂

31. srp 2010
avatar

to je krásná holčička, já už chci taky, ale budu si muset ještě dlouhoooo počkat

31. srp 2010
avatar

to je princeznička🙂 krásná!

22. zář 2010
avatar

je to krásná princezna po mamince 🙂

29. zář 2010
avatar

Ještě jednou cvakneš a dám ti do nosu😀
Panenka, jako z cukru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. říj 2010