sarlotta
28. dub 2010
Fotky atelier
parádní fotečky 🙂
28. dub 2010
Sarlott, parádní fotky a moc vám to sluší:o)))
29. dub 2010
Všechny fotky jsou moc krásný, moc se povedly. Fakt super.
29. dub 2010
Téééda, Šarlotko, to je nádhera...závidím...v dobrým, však víš 🙂
4. kvě 2010
sarlotta
autorDěkuju holky, všem, moc jsem si to užila a doporučuju🙂))
8. kvě 2010
Moc vám to sluší, úžasná rodinka 🙂
19. kvě 2010
krásné fotky opravdu vkusné
18. čer 2010










sarlto- fotečky jsou opravdu moc krásné a vkusné! Jste krásná rodinka s roztomilým bříškem 🙂