icon

a stále kojíme..... 😀

avatar

Faaakt?

13. únor 2014
avatar

to Ti závidím 🙂. Já bych i kojila, ale dítě se již dávno vzepřelo. Ale pořád ošmatává

13. únor 2014
avatar

my taky 🙂

13. únor 2014
avatar

@kvetinkas
@cell
@katyxq nás každej prudí, ale mně to je fuk 😀

14. únor 2014
avatar

@sarusinka nápodobně 😉 (a naší malé jsou kecy taky fuk, naopak na řeči typu, že už je na kojení velká, reaguje jasným a důrazným ne-e 🙂)

14. únor 2014