icon

@cara.m tak je maaaame 🙂

avatar

Taky máme, teď čekám další várku..jsou úžasné 🙂

12. pro 2013
avatar

nádhera 😵 jsou úžasné že? Já jsem z nich nadšená 😵 a určitě to nebyl poslední kup 😀

12. pro 2013
avatar

Odkud jsou?

15. únor 2014
avatar

@maudn od jednoho pana z fleru.pod jmenem Hamouz

15. únor 2014
avatar

@sarusinka právě jste nás stála dvě auta a jedno letadlo🙂

15. únor 2014
avatar

@maudn ale supr věci co? taky plánuju koupit letadlo na focení 🙂

15. únor 2014
avatar

@sarusinka já na hraní, je to doufám i na hraní🙂

15. únor 2014
avatar

@sarusinka krásné, lepší taková hračka než koš krámu se kterými si stejné nehraje

15. únor 2014
avatar

@maudn presne 🙂

15. únor 2014
avatar

@sarusinka akorát ty koše máme doma taky🙂

15. únor 2014
avatar

@maudn já mu to vždycky chci probrat, že teda jako něco darujeme, něco prodáme, a vždycky si se vším hraje 🙂

15. únor 2014