Tak dnes v 18:55 tomu bude přesně rok,co jsi se nám Tadeášku narodil. Jsi neskutečné štěstí, které nás mohlo potkat. Milujeme Tě !
Všechno neeeeejlepší přejeme :-*
15. pro 2012
vše nejlepší Tádikovi 🙂
15. pro 2012
Tak dnes v 18:55 tomu bude přesně rok,co jsi se nám Tadeášku narodil. Jsi neskutečné štěstí, které nás mohlo potkat. Milujeme Tě !
Všechno neeeeejlepší přejeme :-*
vše nejlepší Tádikovi 🙂
se Šíšou blahopřejeme a přejeme další tak skvělý rok! 🙂