icon

19 dní ... to zní už skoro jako výhružka :D

avatar

to už se těšíte vid? 🙂 téééda to to uteklo 🙂

25. lis 2010
avatar
satyyy
autor

@tera87 - uteklo to jako voda ... za chvili ho máme doma 🙂

26. lis 2010
avatar

Tak pak hlavně dejte vědět 🙂

27. lis 2010