Pardon, já musim.....Tak už jsem svoji platbu viděla na tom transparentním účtu. Lidi tam posílají po stovkách, klidně i padesát, někdo samozřejmě víc. Je to pěkný pocit vidět, jak ty "malé částky" když se sejdou dokáží udělat pěkný vklad do nového začátku. A jako ze českou spořitelnu nemusím, tak tenhle přímý přístup na ten účet pro každého je fakt super. Doufám, že se ještě nějaké peníze sejdou.
..ať pomohou dobré věci.

tak transparentní ucty jsou pristupny u vsech bank pro vsechny 🙂
17. led 2019
17. led 2019
sdu
autor@veronikaj85 super 🤗
17. led 2019
Diky, ted jsme taky poslali.