icon

Jakej repelent pro miminko vybíráte? Jestli teda nějaký jsou pro tak malý děti

avatar

ty jo...to jsem nikdy neřešila, malý mimčo jsem repelentem nestříkala...případně si najdi na internetu recept na domácí repelent, je myslím z rozmarýnu nebo tak něčeho...

12. dub 2017
avatar

mimcu bych nedavala,repelenty jsem videla snad az od 2 let nejdriv.

12. dub 2017
avatar

V dm prodavaji takovy naramek odpuzujici hmyz atd. Muze se stahnout i na uplne prtavou rucku...

12. dub 2017
avatar

Na mimi jedine domaci. Repelenty jsou az od tri let vetsinou. Ja teda jeden doma mam, ale neprodava se v Evrope 😉

12. dub 2017
avatar

Naší půlroční jsem dávala tuším predátor se to jmenuje? V DM i lékárně to je. Mělo by to být speciálně pro mimina a děti do 3 let. Nastrikala jsem na dlaně a rozetrela po oblečení (případně nastrikat oblečení někde mimo a pak obléct). Na kůži jsem se neodvazovala. Byli jsme přes léto prakticky pořád v lese a malá se dost často valela na dece v trávě či pod skalama.

12. dub 2017
avatar

Hřebíčkový olej

12. dub 2017
avatar

Určitě zkusím ten hřebíčkový olej a koupím náramek. Malýho cca před týdnem štípl komár nad obočím a červený to měl do půl čela.

12. dub 2017
avatar

@silvinka13101997 faakt? Chudacek 😕 komari jsou zlo!

12. dub 2017
avatar

coudy2014 Nejdřív jsem zkoumala čím se štípl byl s tchýni tak jsem nevěděla co se stalo. A Koukla jsem blíž tak jsem videla štípanec jak Brno. No a za chvíli měl půl čelíčka červený

13. dub 2017