Holky, prosím je tu někde skupinka nebo tak něco kam by šla vložit nabídka práce??? Nejde o MLM ale normální práci. A dostanu se tam z mobilu? Děkuji moc
O co se prosim jedna? Dekuji
26. dub 2016
Taky mě zajímá o co se jedná. Děkuji
26. dub 2016
Holky, prosím je tu někde skupinka nebo tak něco kam by šla vložit nabídka práce??? Nejde o MLM ale normální práci. A dostanu se tam z mobilu? Děkuji moc
O co se prosim jedna? Dekuji
Taky mě zajímá o co se jedná. Děkuji
Skupinka se jmenuje "prace pri rodicovske" a muzu se zeptat o co jde?