icon

Ve dvě hodiny ráno se mi povedla udělat objednávka na eshopu Svojtka ... Mám takovou radost, doufám že ji bude mít i Nel 😂

avatar

Mě včera odpoledne z mall.cz plenky a náušnice pro malou z další stránky :D konečně sem něco užitečného stihla udělat :D

2. dub 2016
avatar

Je nausnicky to bude paradnice 😊

2. dub 2016
avatar

@simasimona to teda! 🙂 ve středu jdeme píchat, tak snad to bude dobře snášet 🙂

2. dub 2016
avatar

@tinuse381 malá o tom ani nevedela a zahojilo se to hned ... Tak držím palecky ať jde všechno hladce 😉

2. dub 2016
avatar

@simasimona děkuji snad jo 🙂

2. dub 2016