Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Vítězná koláž ze soutěže Zima s Linolou <3 Ještě jednou děkuji za všechny vaše příspěvky a přeji vše dobré <3

  Hotovo 🙂 Výhry jsou rozdány a výherci jsou už známí. Ještě jednou mi dovolte srdečně se vám poděkovat za skvělé 2 týdny. Přeji vám vše dobré a krásnou neděli <3

  Olejová přísada do koupele Linola Fett Ölbad vytváří po koupeli na pokožce ochranný film a zmírňuje pocit svědění. V průběhu celé koupele doplňuje pokožce důležité lipidy a neobsahuje žádné konzervační látky. Doporučená prodejní cena je 143 Kč (balení 200ml), 232 Kč (balení 400ml).

  • Linola Hand je žhavou novinkou v řadě Linola. Právě v těchto dnech se dostává do regálů v lékárnách. Jedná se o krém pro velmi suchou, hrubou nebo popraskanou pokožku rukou, který zanecháva dlouhodobý efekt a rychle se vstřebává. Doporučená prodejní cena je 178 Kč (balení 75ml).

  Linola Lotion je určena pro každodenní péči o pokožku a udržuje ji dlouhodobě hydratovanou a vláčnou. Rychle vstřebává a příjemně voní. Je doporučována takové jako doplňková péče při léčbě ekzému a lupénky. Doporučená prodejní cena je 318 Kč (balení 200ml).

  • VELKÁ SOUTĚŽ o dárkové balení produktů Linola je se POMALU KONČí. Soutěžíme už jen dnes večer. Do pulnoci můžete přidávat své příspěvky a fotky se zimní tématikou 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-linola-2/velka-soutez-o-darkove-baleni-produktu-linola-zima-v-plnem-proudu/

  Suchá a citlivá pokožka hlavy vyžaduje speciální péči. Linola šampon je jemný, nedráždivý a neštípá v očích. Také efektivně odstraňuje šupinky z pokožky hlavy (tzv. kojeneckou seborrhoickou dermatitidu). Doporučená prodejní cena je 218 Kč (balení 200ml).

  JE TU POSLEDNÍ RYCHLOVKA O KRÉM NA RUCE ! Pro ochranu obličeje v zimě se hodí dva krémy z řady Linola – které to jsou? Kdo odpoví na otázku jako první, získává novinku Linola Hand. Pokud by ste si nevěděli rady s otázkou, nápovědu najdete na www.linolaprodeti.cz.

  Častým používáním obyčejných šampónů se z pokožky odstraňují důležité lipidy a proto se pokožka více vysušuje a svědí. I proto se podle nejnovějších studií doporučuje vybírat šampony, které nejen pokožku omyjí, ale současně doplní i lipidy.

  VELKÁ SOUTĚŽ o dárkové balení produktů Linola je se POMALU KONČÍ. Soutěžíme už jen do zítra večera. Stále však můžete přidávat své příspěvky a fotky se zimní tématikou 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-linola-2/velka-soutez-o-darkove-baleni-produktu-linola-zima-v-plnem-proudu/

  Jak se jmenuje německé město, kde se Linola vyrábí? Kdo odpoví na otázku jako první, získává novinku Linola Hand. Pokud byste si nevěděli rady s otázkou, nápovědu najdete na www.linolaprodeti.cz.

  Linola Face je krém pro velmi suchou a citlivou pokožku obličeje s dlouhotrvajícím promašťujícím účinek a je vhodný i při atopické dermatitidě. Zklidňuje podráždění a svědění pokožky obličeje. Doporučená prodejní cena je 238 Kč (balení 50ml).

  VELKÁ SOUTĚŽ o dárkové balení produktů Linola je už v plném proudu. Těším se na vaše příspěvky a fotky se zimní tématikou 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-linola-2/velka-soutez-o-darkove-baleni-produktu-linola-zima-v-plnem-proudu/

  Suchá a citlivá pokožka hlavy vyžaduje speciální péči. Linola šampon je jemný, nedráždivý a neštípá v očích. Také efektivně odstraňuje šupinky z pokožky hlavy (tzv. kojeneckou seborrhoickou dermatitidu). Doporučená prodejní cena je 218 Kč (balení 200ml).

  Který produkt z řady Linola je ve formě mikroemulze a je nejvhodnější pro sprchování, případně mytí atopické pokožky? Prosím přesný celý název. Kdo odpoví na otázku jako první, získává novinku Linola Hand. Pokud byste si nevěděli rady s otázkou, nápovědu najdete na www.linolaprodeti.cz.

  Novinka v řadě Linola 🙂 Linola Hand je krém pro velmi suchou, hrubou nebo popraskanou pokožku rukou, který se rychle vstřebává, nezanechává lepivý film a snižuje pnutí pokožky. Neobsahuje konzervanty a je vhodná i pro velmi citlivou pokožku i pro pokožku atopickou. Doporučená prodejní cena je 178 Kč (balení 75ml).

  Veľké ďakujem dievčatá 🙂 Som nadšená z vašich príspevkov, odpovedí, fotiek a naozaj vám za všetky veľmi ďakujem 🙂 Do nedele ešte času dosť, tak poďme teda aj naďalej súťažiť a diskutovať, výhier je ešte kopec a čakajú práve na vás : https://www.modrykonik.cz/forum/category/dny-s-... 🙂 Přeji krásný den 🙂

  Který z krémů Linola má nevyšší obsah lipidů? Prosím celý název. Kdo odpoví na otázku jako první, získává novinku Linola Hand. Pokud byste si nevěděli rady s otázkou, nápovědu najdete na www.linolaprodeti.cz.

  VELKÁ SOUTĚŽ o dárkové balení produktů Linola je v plném proudu. Těším se na vaše příspěvky a fotky se zimní tématikou 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-linola-2/velka-soutez-o-darkove-baleni-produktu-linola-zima-v-plnem-proudu/

  Obsahuje Linola Šampon parfemace a konzervační látky? Kdo odpoví na otázku jako první, získává novinku Linola Hand. Pokud byste si nevěděli rady s otázkou, nápovědu najdete na www.linolaprodeti.cz.

  Linola Fett je intenzivně promašťující krém pro velmi suchou pokožku. Má vynikající snášenlivost a je vhodná pro léčbu všech onemocnění spojených se suchou kůží a atopickým ekzémem. Doporučená prodejní cena je 128 Kč (balení 50g).

  Všechny přípravky Linola jsou vyvinuty speciálně pro velmi citlivou, suchou a atopickou pokožku a je možné je používat již od narození. Navíc jsou i hypoalergenní a tedy obsahují minimum dráždivých látek, jako jsou konzervanty, parfémy nebo barviva.

  Většina miminek má koupání ráda protože jim připomíná pobyt v mámině bříšku. Na koupání bez obav z vysušené pokožky je vhodné používat speciální koupelové přísady, které pokožku nedráždí a nevysušují. Jak to bylo u vás, Koupala se vaše miminka ráda?

  A je to tady 🙂 Velká výzva o 10 vzorků Linola šamponu pro ty, které trápí suchá a svědící pokožka hlavy. Pokud tedy máte opravdový zájem, 10 vzorků čeká právě na vás a stačí jen jeden komentář 🙂 Držím palce 🙂

  Ahojte 🙂 Vzhledem k velkému zájmu o vyzkoušení Linola šamponu jsme se rozhodli o víkendu udělat na mém blogu velkou akci, ve které bude k dispozici 10 vzorků Linola šamponu pro ty, jejichž opravdu trápí suchá pokožka hlavy. Pokud máte zájem, buďte prirpavení, přesný čas nebude znám a 10 nejrychlejších vzorek dostane.
  Držím palce!

  Jak se jmenuje produkt v řadě Linola, který obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské? Kdo odpoví na otázku jako první, získává novinku Linola Hand. Pokud by ste si nevěděli rady s otázkou, nápovědu najdete na www.linolaprodeti.cz.

  simi_linola
  15. led 2016    Čtené 70x

  Čím nejvíce můžeme ublížit dětské kůži?

  Dětská pokožka je v prvních třech letech života velmi jemná a citlivá. Na rozdíl od kůže dospělého je dětská pokožka:

  • 3x slabší
  • má 5x vyšší přirozenou ztrátu vody
  • má vyšší schopnost vstřebávat látky
  • a má nedokonale fungující imunitní systém

  Proto je také kůže malých dětí více náchylná na negativní působení chemických, fyzikálních i mikrobiálních vlivů z prostředí, než kůže dospělého.

  Dětská kůže má také větší sklony k vysušení a reaguje podrážděním i na látky, které pokožka dospělého snáší velmi dobře.

  Měli bychom se teda zamyslet nad tím, jestli o pokožku našich nejmenší pečujeme opravdu svědomitě.

  Čím tedy nejvíce můžeme ublížit dětské kůži?

  - příliš častým koupáním a mytím

  - používáním zbytečného množství mycích prostředků a pěn do koupele

  - používáním příliš agresivních pracích prostředků

  - nákupem velkého množství kosmetických přípravků bez hlubších znalostí jejich přesné funkce

  Aby kůže zvládla všechny své náročné funkce a dovedla se vyrovnat se zevními vlivy, které ohrožují její činnost, musíme o ni přiměřeně pečovat už od novorozeneckého věku. Při výběru kosmetických přípravků pro kojence hledíme hlavně na ochranné schopnosti jednotlivých přípravků. Látky obsažené v dětské kosmetice musí zachovávat přirozenou vlhkost a vláčnost kůže, umožňovat volné dýchání pokožky a zároveň by neměly dětskou pokožku dráždit.

  Mazat pokožku je možné množstvím produktů ... Který Linola produkt je na co?

  Slyšeli jste už o pravidle "3 minut"? Podle něj je nejvhodnější natřít pokožku do 3 minut po koupeli protože tehdy je schopna největší absorpce a tím zůstává déle hydratovaná. Snažíte se to dodržet?