HM ....omlouvám se za hloupý dotaz. Můžu se zeptat, jak vrátím zboží z HM objednané přes internet? Na stránkách ppl mám zaregistrovat kód pro vrácení. Ale kde ho najdu???? Děkuji mockrat za rady. Pěknou neděli všem.
přesně tak, na tom štítku, co ti přišel s papíry se zbožím. Ale počítej, že jestli vracíš - nereklamuješ, tak budeš platit něco malinko přes 100kč
1. zář 2019
pokud nemáš štítek, tak napiš na klientskou linku nebo zavolej, oni požádají jiné oddělení, ať ti vystaví nový kód (přijde od DHL). Vytiskneš to, nalepíš na balíček a odneseš do PPL parcel shopu.
1. zář 2019
similenka
autorVšem děkuji, pořádně to prozkoumam.
1. zář 2019
ještě jsem zapomněla, pokud nemáš i ten návratový lístek, tak si ho stáhni na webu u nich, musíš tam zakroužkovat, co vracíš, z jakého důvodu
1. zář 2019
Najdes ho na tom nalepovacim stitku, co das na ten balik