U nás zase velká spokojenost s kartáčkem!
20. čer 2017
simkaaac
autor@lenysek1988 Za mají lžičky už teď velké plus za ten obal 🙂
20. čer 2017
@simkaaac Přes ten obal se mi na tom líbíl nejvíc. Super na cesty a hned dvě.
20. čer 2017
U nás zase velká spokojenost s kartáčkem!
@lenysek1988 Za mají lžičky už teď velké plus za ten obal 🙂
@simkaaac Přes ten obal se mi na tom líbíl nejvíc. Super na cesty a hned dvě.
tyto žličky u nás byly nej a ještě teď je někdy malá vytáhne