icon
1 / 1
avatar

tyto žličky u nás byly nej a ještě teď je někdy malá vytáhne

20. čer 2017
avatar

U nás zase velká spokojenost s kartáčkem!

20. čer 2017
avatar

@lenysek1988 Za mají lžičky už teď velké plus za ten obal 🙂

20. čer 2017
avatar

@simkaaac Přes ten obal se mi na tom líbíl nejvíc. Super na cesty a hned dvě.

20. čer 2017