Přesně - ve třech letech jen se ráno vzbudí, tak volá: "Maminko!"
5. led 2022
5. led 2022
simonabogy
autor❤️🥰
5. led 2022
Mně normálně vhrkly slzy do očí. To je tak smutné a pravdivé.
5. led 2022
Tohle by se mělo fasovat v porodnici.
5. led 2022
Přesně - ve třech letech jen se ráno vzbudí, tak volá: "Maminko!"
❤️🥰
Mně normálně vhrkly slzy do očí. To je tak smutné a pravdivé.
Tohle by se mělo fasovat v porodnici.
❤️❤️