icon
1 / 1
avatar

❤️❤️

5. led 2022
avatar

Přesně - ve třech letech jen se ráno vzbudí, tak volá: "Maminko!"

5. led 2022
avatar
5. led 2022
avatar

❤️🥰

5. led 2022
avatar

Mně normálně vhrkly slzy do očí. To je tak smutné a pravdivé.

5. led 2022
avatar

Tohle by se mělo fasovat v porodnici.

5. led 2022