Maminky nevíte jak je to teď ve Fakultní nemocnici v Ostravě s vodou? Je to pro mě velice důležité, nechci rodit někde, kde je zakázáno používat teplou vodu, nedokážu si to představit
Že pry je teplá voda infikovaná
Ve Vítkovicích je nějaká bakterie legionella...
Jedna maminka napsala toto i o Vitkovicke porodnici,ale uz nezverejnila odkud tuto informaci ma
Ve skupince to píše v diskuzi víc mámin, já tam byla v pondělí a na WC byla cedulka : nepouzivejte teplou vodu k mytí zubů, rukou.... Ale proč to tam nebylo
@simulinecka1 ato jste se nezeptala?
Tak nemohla jsem vědět že se to týká celé nemocnice, bylo to podané jako ať si na veřejných záchodcích nemyji zuby, paní dr. se nijak nezmínila o nějakém problému s vodou a normálně porod naplánovala
Musi to mit nejak osetrene,jinak by.museli uzavrit celou nemocnici
Jako to si taky myslím, ale jestli je to jak v té skupince píši že se nemůžou ani sprchovat... ☹
@simulinecka1 jo, @kaipirosca tam teď tuším je a nemůže používat teplou vodu.
Ted to bylo ve zpravach
Jj koukáme
No co teď
@simulinecka1 ja mam jeste skoro 2 mesice cas do porodu,ale byt Vami,tak si tam zavolam a informuji se.
@markytkaz tak jsem se dozvěděla, že provoz omezen není, ale že děti se nemyjou, maminky od pasu dolů, a jinak se tam nesprchuji, taky ze neví jak dlouho bude závada trvat
@simulinecka1 Dekuji za informaci 🙂
Dnes hlásili v rádiu ze bakterie se vyskytla ve Vítkovické nemocnici a na Fakultce v Porube
proč je zakázáno používat teplou vodu? 😲