icon

Tak snad už poslední gynipral, má mi kapat do dvou a pak už jen magnesko, je to ale divoká infuze toto .......

avatar

Já se po něm klepala jak ratlík a nohy měla jak z gumy....fuj

21. zář 2016
avatar

@kahua já též jsem jak alkoholik rotklepana a hrudník bolí z toho zrychleného dechu no hnus

21. zář 2016
avatar

Tak budem drzet palce at pak uz je klid a muzes za malou domu😉

21. zář 2016
avatar

@simulinecka1 po vysazení jsem vydržela 2,5 dne, tak držím, aby to bylo dýl

21. zář 2016
avatar

@adelinkkaa keeez by mě v to pondělí pustili

21. zář 2016
avatar

taky jsem měla u prvního těhu, v tabletách i infuze. při infuzi mi nebylo dobře od srdíčka. Ale infuze pomohla rodili jsme až 37 týden.

26. zář 2016