icon

Uaaa, pokud se stav nezmění budu tu jen týden a pak trada domů 🙂 za moji cacorkou 😘 akorát váhový rozdíl je 150 g snad to nebude vice

avatar

Ty jsi v nemocnici😮 jak to tam zvladas? Drzim palce at tr co nejdrive pusti

19. zář 2016
avatar

@adelinkkaa ju ☹ začala jsem se otvírat, ale teď jsem měla druhý monitor a už lepší 🙂 jen to že tu musím být brrrrrr

19. zář 2016
avatar

Zkracoval se ti čípek?

19. zář 2016
avatar

@kacenka_p ju jen doufám že už ne víc 🙂 pichli mi i kortikoidy, kdyby to prostě přišlo ve 33-34 týdnu

19. zář 2016
avatar

A kolik ho máš mm?

19. zář 2016
avatar

2,6mm

19. zář 2016
avatar

@simulinecka1 to máš krásný, ja měla ještě nedávno 11mm😞

19. zář 2016
avatar

Koukala jsem na profil 😢😑 a teď už jsi doma? Spravili ti to nějak?

19. zář 2016
avatar

@simulinecka1 jojo, dělali mi cerklaz (zasiti čípku) a teď mám krásných 25mm. Jojo už 14dni jsem doma, mam přísnej klidovej režim a nic nesmím, ale holky se držej (tuk,tuk) 😉

19. zář 2016