Ahoj holky,
prosím vás,nevíte co je pravdy na tom,že pokud máte hypotéku,nemáte nárok na rodinné přídavky?
Děkuji
Ono se většinou předpokládá,ze když ma někdo hypo, tak ma asi příjem dostatečný
tak logicky když má někdo na hypotéku tak proč by mu na ni měl prizpívat stát?😨
Myslim,ze na prispevek na bydleni ma narok i ten,co ma hypoteku na dane bydleni.
Mě jde právě o to,že teď mám PPM cca 4500 kč,ex neplatí alimenty,tak bych to chtěla zkusit. Nikdy jsem na ně nedosáhla,i když jsem byla s dvojčaty sama,protože jsem pracovala. Teď jsem koukala,že naše příjmy by mohli být až do výše 37017 kč,ale my nemáme ani 27000 kč,jenže mi právě jedna paní říkala,že pokud máme hypotéku,že máme smůlu,že oni to prý proto taky nedostali.,...
hypotéka se prostě nepočítá do nákladů, když bys platila nájem, tak se ti to dává do výpočtu pro nárok, hypotéka se tam nedává.
JJ samozřejmě jsem myslela rodičovské přídavky,příspěvek na bydlení neřeším,na ten by jsme stoprocentně nárok neměli😉
Tedy přídavky na děti... mě na té mateřské vážně vynechává paměť a všechno se plete...😲😀😀
Co myslíš ti rodinné přídavky?