icon

Ahoj,
prosím,máte některá zkušenost,jak je to s žádostí o přídavky na děti,když žijete v rodinném domě společně s prarodiči,ale každý máte svou vlastní bytovou jednotku? Musím je uvádět do společně posuzovaných osob?

avatar

Neuvádí se. Já jsem sama s malou a žijeme u mých rodičů. A uváděla jsem jen sebe. Řekla mi to tak paní na socialce

19. kvě 2018
avatar

Neuvádí se,taky máme dvougenerační,ale jsme dvě samostatné rodiny.

19. kvě 2018
avatar
sisa158
autor

@rottentocore
@etinka Děkuji moc🙂

19. kvě 2018