Ahoj,
prosím,máte některá zkušenost,jak je to s žádostí o přídavky na děti,když žijete v rodinném domě společně s prarodiči,ale každý máte svou vlastní bytovou jednotku? Musím je uvádět do společně posuzovaných osob?
Neuvádí se,taky máme dvougenerační,ale jsme dvě samostatné rodiny.
19. kvě 2018
sisa158
autor@rottentocore
@etinka Děkuji moc🙂
19. kvě 2018
Neuvádí se. Já jsem sama s malou a žijeme u mých rodičů. A uváděla jsem jen sebe. Řekla mi to tak paní na socialce