Dobrý den,
uvažuji nad formovači bradavek. Maminky prosím podělte se o své zkušenosti,ano či ne a jakou značku jste měli. Děkuji předem za každou odpověď.
Ja taky mela, priznam se ze uz nevim znacku. Kazdopadne taky mi to bylo k nicemu, proste se naucil maly sat i kdyz jsem nemela uplne vystouple bradavky. Podruhe bych to uz nekoupila.
16. led 2018
Jinak tedy, malá je chtěla, ale spíš tak na usínání...potvůrka 🙂
16. led 2018
(parter se tohohle úkolu rád ujme,ne? Hihi 😂 )
16. led 2018
Měla jsem Medelu a úplně k ničemu...
16. led 2018
sisa158
autorHolky děkuji všem,ulehčili jste mi rozhodování😉👍
16. led 2018
Měla jsem od medely, ale za mě je to k ničemu, nic to neformovalo. Tak nevím.