icon

Tak už i já jsem podlehla (před) vánočnímu šílenství...

avatar
2. pro 2024
avatar

To je smes bile a cerne cokolady?

2. pro 2024
avatar

@amenophus ano, přesně tak. Někdy dělám ty kytičky plněné krémem, jako pralinky. Ale je to větší piplacka, musí mit člověk dost času a správnou náladu 😆

3. pro 2024
avatar
3. pro 2024