To je smes bile a cerne cokolady?
2. pro 2024
skororozvedena
autor@amenophus ano, přesně tak. Někdy dělám ty kytičky plněné krémem, jako pralinky. Ale je to větší piplacka, musí mit člověk dost času a správnou náladu 😆
3. pro 2024
3. pro 2024
To je smes bile a cerne cokolady?
@amenophus ano, přesně tak. Někdy dělám ty kytičky plněné krémem, jako pralinky. Ale je to větší piplacka, musí mit člověk dost času a správnou náladu 😆
mňam