To je ten Lubenec?
12. srp 2020
Ach ty zuby...Mně se zdá, že jak prijdou vedra, probouzej se každému bolavé zuby 🤔...ať je brzy lépe 😉
12. srp 2020
Tak ať je brzo lépe 🍀
Koukala jsem na profil-strašně jsi prokoukla, vypadas vyborne 🥰
12. srp 2020
skorotrojcatka
autor@kahua není,byla jsem v Žatci
12. srp 2020
skorotrojcatka
autor@varecka246 děkuji moc ❣️
12. srp 2020


ve středověku by ti to bez umrtvení vytrh nějakej oráč ve vesnci u chatrče 🙂) bude to dobrý, vyděržaj 🙂) ta uleva je k nezaplacení