Na cibuli se stale odhodlavam, mozna tedy pristi rok, ale rajcat mam pul skleniku a uz dva lavory jsem posbirala🙂
5. srp 2020
Manžel dnes také sklízel a svazoval letošní cibuli
5. srp 2020
Cibuli máme taky hezkou, ale rajčata tiše závidím, letos budeme mít jen tři kousky, hodně tu pršelo, přišla plíseň a prostě nejsou :-/
5. srp 2020


Zrovna dnes jsem dovazala letošní úrodu 😊