Co jsem začala chodit do práce, začala jsem si dávat skleničku vína(fakt 1!🙂),protože je toho prostě moc.. Občas si dám pivo, tvrdé nepiji....
13. říj 2019
Já maximálně burčák, ale u nás už je po sezoně. Co mě, ale zaujalo jsou vaše papuče... 😍 Kde jste prosím koupila ty totiž musím mít 😂
13. říj 2019
Dobré vinko. A klidně každý den 😉. Ale uz 15 měsíců kojim,takže nic neprehanim.
14. říj 2019
skorotrojcatka
autor@meminy794 jsou z tesca 🤣🙈 děkuji moc! 🌸❤️
15. říj 2019
@skorotrojcatka tak snad na ně narážím jsou úplně boží 🥰😀
15. říj 2019
skorotrojcatka
autor@meminy794 snad, mám je 3 roky 🙏🤣🙈🙈
16. říj 2019

Někdy víno, někdy pivo😊 Tvrdý jsem snad nikdy neměla a tak to i zůstane😀