icon
1 / 1
avatar

Tak ta je 😍

8. pro 2021
avatar

Jeee, super, díky za fotku, jsem ráda, že jsi spokojená, musím to říct kolegyni, která má andělky na svědomí, je moc šikovná. Když jsem je vyndavala z pece, tak jsem úplně tála blahem 😊

8. pro 2021
avatar

To je moc krásné 🙂

8. pro 2021
avatar

Krásné😍!!

8. pro 2021
avatar

Krásná práce 🤗

8. pro 2021
avatar
9. pro 2021
avatar

🤩je krásná, ale pro mě úplně první andelka s obličejem 😲👍🤩 super

9. pro 2021
avatar

Tak ta je fakt nádherná!!!

9. pro 2021
avatar

@kesulkak Je fakt nádherná ❤️ Jak jsem ji viděla na fb, tak jsem si říkala, že prostě musí být naše ❤️ Kolegyňku moc zdravím, jste všichni tak šikovní. Pod rukama Vám vzniká opravdu velká krása ❤️
Mně při rozbalování balíčku úplně vhrkly slzy do očí a pořád na ni musím koukat a kochat se🤩🥰 Ještě jednou Ti moc děkuju a všem, kteří takto úžasně tvoříte pro ty z nás, kteří jsou úplně leví😀

9. pro 2021
avatar

@kesulkak Bože, ta je krásná!!! Bylo by možné si jí objednat někde? Dala bych si jí jako dárek za zvládnutí raka ❤ I klidně andělka s 1 svíčkou.

11. pro 2021