Jeee, super, díky za fotku, jsem ráda, že jsi spokojená, musím to říct kolegyni, která má andělky na svědomí, je moc šikovná. Když jsem je vyndavala z pece, tak jsem úplně tála blahem 😊
8. pro 2021
To je moc krásné 🙂
8. pro 2021
Krásné😍!!
8. pro 2021
Krásná práce 🤗
8. pro 2021
9. pro 2021
🤩je krásná, ale pro mě úplně první andelka s obličejem 😲👍🤩 super
9. pro 2021
Tak ta je fakt nádherná!!!
9. pro 2021
skritkova
autor@kesulkak Je fakt nádherná ❤️ Jak jsem ji viděla na fb, tak jsem si říkala, že prostě musí být naše ❤️ Kolegyňku moc zdravím, jste všichni tak šikovní. Pod rukama Vám vzniká opravdu velká krása ❤️
Mně při rozbalování balíčku úplně vhrkly slzy do očí a pořád na ni musím koukat a kochat se🤩🥰 Ještě jednou Ti moc děkuju a všem, kteří takto úžasně tvoříte pro ty z nás, kteří jsou úplně leví😀
9. pro 2021

Tak ta je 😍