icon

Holky jaka odsavacka na mlicko je dobra?

avatar

Za me Medela /Avent 🙂 osobní zkušenost s oběma ale Avent jsem.si ve finále koupila.

26. říj 2015
avatar

Elektronicka a Avent

26. říj 2015
avatar

měla jsem Medelu swing

28. říj 2015