icon

2 dny do druhýho termínu, dneska kontrola v porodce, bojim bojim, už začíná jít do tuhýho...

avatar

tak pak dej vědět co teda ,mě to čeká zítra

8. lis 2010
avatar

@misula29 jasně, písnu jak dojdu ;o) čeče, pěkně mi cuká u prcky :o(

8. lis 2010
avatar

neboj, bude to ok 🙂

8. lis 2010