Jsem zvědavá, co bude za měsíc :o))))
Mě zbývá už jen 17 dnů :D 🙂 Držím palce 🙂
4. říj 2010
To mám🙂 děkuju moc . Máš nějaké příznaky? Poslíčky nebo tak ? Já jsem je už měla asi před 2 týdny a teď nic :D 🙂 Takže ticho před bouří asi :D 🙂
4. říj 2010
Jsem zvědavá, co bude za měsíc :o))))
Mě zbývá už jen 17 dnů :D 🙂 Držím palce 🙂
To mám🙂 děkuju moc . Máš nějaké příznaky? Poslíčky nebo tak ? Já jsem je už měla asi před 2 týdny a teď nic :D 🙂 Takže ticho před bouří asi :D 🙂
Možná už budeš mít miminko u sebe 🙂