Kontrola u doktora, maličká v pořádku, ale má tam strašně málo místa, tak se snad naštve a co nevidět vyleze :o)
Jo , taky si říkám 🙂 Moc hezké datum 🙂 Tak možná vylezou dneska obě 🙂 Kéééž by 🙂
20. říj 2010
já už chci taky,ale vypadá to,že děťátkům je úplně jedno,že je tak krásný datum 🙂
20. říj 2010
Držím palečky 🙂 Už se ti to taky krátí 🙂)))