icon

Tak jsem se naštvala a dala si tam ještě počítadlo do 2. termínu :o)))

avatar

asi to taky tak udělám 🙂

5. lis 2010
avatar

....ale až zítra 🙂

5. lis 2010
avatar

@misula29 :o))) a uvidíš, jak Tě to uklidní :o)))

5. lis 2010
avatar

@slavicky už mě to fakt neba ☹

5. lis 2010