Podsedák pro větší dítě. Syn 11 let, sedačku už je mu nepohodlná, ráda bych podsedak,ale u vsech pisi do 36kg-neni nejaky vetsi,pro tezší deti? Syn má pres 40kg, výška 138cm, váhu uz ma jakoze by mohl byt bez sedacky,ale kvuli male vysce bych jeste radeji podsedak, dekuji moc!
U těch podsedáků už nejde ani tak o bezpečnost kvůli váze, ale spíš funguje jako polštář pod zadek, aby pás nešel přes krk, když dítě nemá ještě dostatečnou výšku. Takže bych mu podsedák (do 36kg) klidně dala.
Oni se podsedáky nad 36kg nevyrábí, protože podle váhy už splňuje, že může sedět bez podsedáku.podle mně tedy ty podsedáky unesou větší váhu, než je na nich psané.otazkou je,nakolik je to bezpečné.
Normálně jakýkoliv podsedák, ten už fakt jinou funkci, než vyvýšení nemá. Možná tak ještě správná poloha pasu přes břicho, tak třeba nějaký s těmi područkami.
Však se stejně teď vyrábí podle isize, takže za pár let, tipuju, bude vše značené podle výšky a váha jen orientačně
s dovolením se háčkuji = mám podobné dilema....