icon

Nekdy na prelomu jara/leta jsem tu nahodou cetla KZ nejake slecny/maminky, ktera pracuje jako zdravotni sestra/lekarka. Ve sve KZ psala, ze by se jim do ambulance hodily figurky z kinder vajicek jako pozornost pro male pacienty za vysetreni. Nevite nekdo nahodou o koho slo? Diky!

avatar
5. zář 2015
avatar

Ano, byla jsem to já 🙂

5. zář 2015
avatar

@infokonik Diky!
@leiladelly napisu IP 😉

6. zář 2015
avatar

@slovnicek Ano, děkuji. 🙂

6. zář 2015