Tak behem tehu uz po druhy v nemocnici.no.sem zvedava Jak cely tehu zvladnu.musim.na broucka se moc tesim.no.ale muzu se rozloucit s maturitou.
Na tu mam uz jen rok :( s ditetem to jde hur :(
@slunicko91 jak to, že už jen rok??
Je na to 5 let od skoly
Ano to je pravda 🙂 .. a tobě teda zbývá uz ten rok z pěti let 🙂.
Já to stihla i s prckem .. maturita květen 2014 (špatná čeština) .. malý se narodil v srpnu 2014 .. druhý pokus češtiny květen 2015 (neúspěšně) a nakonec jsem to dala v květnu 2016 🙂.
Jj.jen rok.v zari to nepujde.to budu rodit nebo pred.
@slunicko91 a nedalo by se to odlozit z lekarskeho duvodu 😉, aby jsi mohla jit v kvetnu ?
Nevim zda mi da doktorka omluvenku :(
A kdy ti vychazi porod?
No v tom obdobi prave.
Muj kamarad si maturitu dodelava ted ( mel jen vyucny) a je mu 49 let 🙂
Tu doděláš později 😉