icon

"Až budete ze svých dětí unavená.........." krásně napsáno....napsala maminka od tří dětí...
http://cestyksobe.cz/az-budete-ze-svych-deti-un...

avatar

Krásný článek 😵

22. čer 2016
avatar

Pravda ...

22. čer 2016
avatar

ano mě i slzička ukápla 🙂

22. čer 2016
avatar

Moc pěkné

22. čer 2016