Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Menstruační kalhotky…
Zkušenosti s jakou značkou…
Holky, koupila jsem si jedny kalhotky na vyzkoušení od značky snuggs.cz⁠ . Byly v akci a místo 850 Kč, které stojí teď, jsem je měla za 400 Kč. Říkala jsem si, že je vyzkouším, ale vůbec jsem nevěřila, jak to může fungovat. Chtěla jsem to vyzkoušet hlavně kvůli dceři, které je 10 let, a už přemýšlím nad tím, abychom byly připravené, až to jednou přijde.
A co se stalo… po prvním dni nošení jsem naprosto unešená a ono to fakt funguje. Ty tenké menstruační kalhotky jsou úžasné, pohodlné a opravdu fungují. Chci si objednat další, ale teď už stojí jedny 850 Kč… takže přemýšlím nad nějakou jinou variantou. Viděla jsem kalhotky od astratex.cz⁠ – za tu cenu nabízejí 2 kusy. Budou ale taky tak dobře fungovat jako Snuggs? Jaké máte zkušenosti prosím?

avatar
smekalovamo přidala hodnocení
2. kvě 2026    
zkušenost

Garnier Olia Gloss (odstín Old Money Blonde )

​Nedávno jsem měla možnost otestovat tuhle novinku – barvicí masku Garnier Olia Gloss – a musím říct, že pro oživení barvy mezi barvením je to super pomocník! Tady jsou moje dojmy po aplikaci:
​✨ Co mě dostalo:
• Ta vůně! Hned po otevření mě překvapilo, jak krásně a luxusně voní. Žádný chemický zápach, ale příjemná vůně, která ve vlasech opravdu vydrží.
• Blesková aplikace: Nanáší se na mokré vlasy, což je mega pohodlné. Nechala jsem ji působit jen 10 minut, takže žádné zdlouhavé čekání v koupelně. Ideální "rychlovka" během sprchování.
Jak vidíte na fotce, vlasy jsou po použití krásně lesklé, barva se sjednotila a působí svěžeji. Odstín Old Money Blonde dodal vlasům ten správný šmrnc a zdravý vzhled.
​Pokud hledáte něco, co vám vlasy nezničí, ale naopak je vyživí a dodá jim ztracený lesk a barvu během pár minut, tahle maska je trefa do černého. Vlasy jsou po ní jemné na dotek a vypadají jako čerstvě od kadeřníka.

Jak jsme testovaly lahve od značky LOVI BABY SHOWER / BOTANIC a dudlíky PRIDE&JOY / BOTANIC.

Když nám dorazil balíček pro testování od značky Lovi (dudlíky a skleněná lahev), tušila jsem, že budu určitě spokojená. Značku Lovi znám už od první dcery, u které jsem kupovala jejich dudlíky až do 2 let. Líbil se mi v první řadě jejich design. S lahvičkou Lovi zkušenosti ale nemám a už vůbec ne se skleněnou. 

Začnu recenzí lahvičky:

Dcera Verunka je už od porodnice převážně na UM, klesala s váhou a já neměla mléko. Doma se mi začalo trošku tvořit, ale do teď to není pořád žádná sláva. Tudíž jsem sáhla po příjezdu z porodnice po plastové lahvičce, kterou měli zrovna v lékárně. 

Když skleněná lahvička od Lovi dorazila, zaujal mě její jednoduchý a přitom jemný, hezký vzhled. Dcerka lahev přijala velmi dobře, dokonce musím říct, že se za celý týden testování u pití mléka nezakuckala, narozdíl od konkurenční láhve. 

Skleněná lahev udrží teplotu mléka mnohem déle než lahev plastová. Vždy jsem si uvařila teplejší mléko s tím, že maličkou nejdříve přebalím, pomazlím a poté dávám už příjemně teplé mléko. Ale u testovací lahvičky Lovi i po přebalení a pomazlení se s dcerkou bylo mléko pořád dost teplé na to, abych jí ho mohla dát pít. Takže potom jsem začala dělat mléko do lahve Lovi tak akorát, aby se dalo hned pít a po přebalení a pomazlení byla teplota mléka stále krásně teplá. Klobouk dolů. 

Lahev i na údržbu je lepší, než jsou ty plastové. Mastné stopy od mléka se mnohem snadněji umyjí. Lahev je i přes to, že je skleněná, velmi lehká a dobře se drží. Jak jsem nikdy nechtěla skleněné lahve z důvodu možného rozbití a kvůli tomu že musí být těžké, tak po této zkušenosti s testováním lahve od Lovi, se toho vůbec nebojím.