sonik777
autorMoc děkuju 🙂 kraťasy jsou ze střihu na ty tepláky, jen jsem zkrátila. A střih je z makerist, ale je jen do velikosti 92, to už by bylo asi malé?
26. čer 2019
Já mám problém, že je syn hubenour a ve všem mi plave. Takže by byli možná dobré. Nemáte náhodou fotku oblečených kratasů? Už jsem ušila dvoje kratasy a oboje hrůza a vůbec nesedí. ☹ A to mám tolik nádherných látek.... jen najít správný střih
26. čer 2019
sonik777
autorNo je fakt ze nase ctyrleta taky nosi kratasy klidne i 86 😀 tak to by mu byt mohly. Fotku ale bohuzel nemam, sila jsem pro kamaradku, tak zkusim, jestli nema nejakou ona
26. čer 2019

Moc krásne, můžu se prosím zeptat na střih kratasu? Nemůžu sehnat dobrý střih pro téměř 3 leteho kluks