celozrnné banánové vafle
sookie
autorjsou podle http://drobecky.blogspot.cz/2014/03/nedelni-sni...
dělám je jen z celozrnné mouky, cukr podle mě není vůbec potřeba, banány je osladí dost
13. zář 2014
jsou podle http://drobecky.blogspot.cz/2014/03/nedelni-sni...
dělám je jen z celozrnné mouky, cukr podle mě není vůbec potřeba, banány je osladí dost
to vypadá krásně, můžu poprosit o recept. děkuji