icon
53 / 416
celozrnné banánové vafle
avatar

to vypadá krásně, můžu poprosit o recept. děkuji

13. zář 2014
avatar
sookie
autor

jsou podle http://drobecky.blogspot.cz/2014/03/nedelni-sni...
dělám je jen z celozrnné mouky, cukr podle mě není vůbec potřeba, banány je osladí dost

13. zář 2014
avatar

@sookie děkuji

3. únor 2015