icon
38 / 416
brokolicové placičky
avatar

Ty jsou taky krásné. Taky jsme měli včera brokolici, ale jako polívku, která byla nezvykle dobrá🙂

30. zář 2014
avatar
sookie
autor

@zuzkaamichal děkuju🙂 u vás frčí polévky, u nás zase placičky, v těch adél sní snad všechno🙂

30. zář 2014
avatar
sookie
autor

1 brokolice, asi 200g tvarohu, 1 vejce, hrst jemných ovesných vloček; zpracované v robotu, placičky jsem pekla asi 20 minut na 180

30. zář 2014
avatar

@sookie Tyto budu dělat zítra k obědu, ale trochu jinak, dává se tam i tvaroh - půl vaničky a strouhanka. Moc je miluju, pečou se, takže není tuk ze smažení. Jak Anička nejí moc zeleninu, tak toto většinou spapká.

7. lis 2014
avatar

co jste dávala za koření (bylinky)?

28. led 2015
avatar
sookie
autor

@nerreidda oregano, mozna...? spis je zkuste s jarní cibulkou a sýrem, je to hned další fotka, to bylo mnohem lepsi🙂

28. led 2015
avatar

@sookie díky 🙂

28. led 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@sookie no jo, ta cibulka a sýr je k tomu navíc nebo místo něčeho????

28. led 2015
avatar
sookie
autor

@nerreidda navíc🙂

28. led 2015
avatar

Brokolice se předem povaří nebo se používá syrová? 🙂

20. bře 2015
avatar
sookie
autor

@cechylucy dávám syrovou🙂

20. bře 2015
avatar

ja nevim kde delam chybu, dneska se mi nic nedari, nemam to takhle pekne opeceny a prijde mi to po te dobe syrovy. Brokolici jsem varila :-/ to jsem si nevsimla, ze ma byt syrova, tu mam radsi

5. črc 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Můžu se zeptat? T|en tvaroh má být měkký z vaničky, nebo takový ten tvrdý? Vypadá to moooc lákavě a ráda bych se do toho pustila. Děkuju

29. únor 2016
avatar
sookie
autor

@baryany dávám ten z vaničky

29. únor 2016
avatar

@sookie dneska jsem vyzkoušela variantu se sýrem a cibulkou a jsou fakt mňamózní

sticker
1. bře 2016